Deze aquarel van Kees Verwey uit Haarlem (1900-1995) is in 1982 aangekocht bij galerie Lambert Tegenbosch in Heusden. Lamber Tegenbosch was een autoriteit als kunstkenner en een persoonlijke vriend van Kees Verwey. Het werk in 2012 beoordeeld door Verwey kenner Cees Snijder en geëxposeerd tijdens de volgende expositie
‘Kees Verwey en Henk Fonville, de meester en zijn leerling’ in Galerie Nieuw Schoten, Haarlem | 23 september - 20 oktober 2012 Van beide exposities zijn de uitnodigingen beschikbaar. Verwey was op beide tentoonstellingen aanwezig.
Redelijk
het aquarel is ingelijst in een aluminium lijst (66*79) met glas en enigszins verkleurd door de jaren
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dongen, Nederland