Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1959 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Epreuve d'artiste |
Ets in twee kleuren van Keiko Minami. Titel: Bloemverkoopster. Jaar: 1959. Nummer: Epreuve d'artiste. Afmetingen incl lijst: H63 x b48cm. Afmetingen voorstelling: H38 x b29cm. Het werk is rechts onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling,is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De ets is in goede staat. De rand om de voorstelling heen is wat verkleurd. De passepartout is wat verkleurd en er zitten wat vlekjes op. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 31-3-2022 om 11:21 |
Eindtijd | 4-4-2022 om 20:33 |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |