Klaas Gubbels - Litho met kleine oplage, fantastisch ingelijst!

Klaas Gubbels - Litho met kleine oplage, fantastisch ingelijst! kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - Litho met kleine oplage, fantastisch ingelijst! kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - Litho met kleine oplage, fantastisch ingelijst! kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - Litho met kleine oplage, fantastisch ingelijst! kopen? Bied vanaf 425!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen37.5 cm x 47 cm (h x b)
Lijst62 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie litho met kleine oplage (37/50) uit 1979 gesigneerd met potlood
Fantastisch ingelijst in mooie houten whitewash lijst en passepartout, ingelijst door professionele inlijsterij
Op foto is reflectie van licht op glasplaat te zien
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(61) Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
71 cm
62 cm
47 cm
37.5 cm
Sluit over 1d 15u 32m 57s
Openingsbod€ 425
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België

Starttijd:22-07-2021 om 18:17
Eindtijd:29-07-2021 om 22:28