Mooie litho met kleine oplage (37/50) uit 1979 gesigneerd met potlood Fantastisch ingelijst in mooie houten whitewash lijst en passepartout, ingelijst door professionele inlijsterij Op foto is reflectie van licht op glasplaat te zien GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50
Naar België
€ 29,99