Koos van der Sluys - ets, abstract - Verkocht

Koos van der Sluys - ets, abstract kopen? Bied vanaf 35!
Koos van der Sluys - ets, abstract kopen? Bied vanaf 35!Koos van der Sluys - ets, abstract kopen? Bied vanaf 35!Koos van der Sluys - ets, abstract kopen? Bied vanaf 35!
  • Koos van der Sluys (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/20
Abstract werk, lijkt Japans geinspireerd.
ConditieRedelijk

buitenkanten papier gelig, niet in de ets zelf

Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 14:04
Eindtijd:29-02-2020 om 16:45
gorter
27 feb. / 00:05
€ 35