Kurt Peiser - HAVENARBEIDERS - Verkocht

Kurt Peiser - HAVENARBEIDERS kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Kurt Peiser - HAVENARBEIDERS kopen? Bied vanaf 60!Kurt Peiser - HAVENARBEIDERS kopen? Bied vanaf 60!Kurt Peiser - HAVENARBEIDERS kopen? Bied vanaf 60!Kurt Peiser - HAVENARBEIDERS kopen? Bied vanaf 60!Kurt Peiser - HAVENARBEIDERS kopen? Bied vanaf 60!Kurt Peiser - HAVENARBEIDERS kopen? Bied vanaf 60!Kurt Peiser - HAVENARBEIDERS kopen? Bied vanaf 60!Kurt Peiser - HAVENARBEIDERS kopen? Bied vanaf 60!
  • Kurt Peiser (1887-1962)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van K.Peiser zowel onder de plaat in potlood als in de plaat getekend.
De ets is getiteld.
Gelijst in een donker kleurig houten lijst, deze heeft enkele kleine beschadigingen.
papier is egaal wat verkleurd wat de ouderdom benadrukt.
papier heeft een klein donder plekje zie foto.
papier is egaal verkleurd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Terneuzen, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 13,50

Kurt Peiser (1887-1962)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  etsje
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
34 cm
51 cm
22 cm
28 cm

ObjectlocatieTerneuzen,  Nederland
Starttijd5-4-2021 om 14:33
Eindtijd11-4-2021 om 18:12