3. items
  5. Land

Nederland Nederland

Richard Smeets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Richard Smeets (1955) Nederlands Zonder titel
Afmetingen58 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Peter de Ru - Introvert Portret kopen? Bied vanaf 25!
Peter de Ru (1946) Nederlands Introvert Portret
Afmetingen47 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Christiaan Paul Damste - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 30!
Christiaan Paul Damste (1944) Nederlands abstracte compositie
Afmetingen50 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Fenneke van der Elst - Drie lelies III kopen? Bied vanaf 25!
Fenneke van der Elst (1950) Nederlands Drie lelies III
TechniekLitho
Afmetingen42 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25
Harrie Peters - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Harrie Peters (1949) Nederlands zonder titel
Afmetingen91 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars---HOREN ZIEN en ZWIJGEN (21 cm breed) kopen? Bied vanaf 110!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars---HOREN ZIEN en ZWIJGEN (21 cm breed)
TechniekKunsthars
Afmetingen12 x 21 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Huidig bod
€ 150
5 biedingen
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekHoutskool
Afmetingen87 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Han Mes - Litho - Personages kopen? Bied vanaf 40!
Han Mes (1936) Nederlands Litho - Personages
Afmetingen34 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Willem Versteeg - Voiliers et Remorqueur a Chatou kopen? Bied vanaf 95!
Jan Willem Versteeg (1952) Nederlands Voiliers et Remorqueur a Chatou
Afmetingen42 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 95
1 bieding
Wim Izaks - Olieverf op papier - Vrije compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 100!
Wim Izaks (1950-1989) Nederlands Olieverf op papier - Vrije compositie - Handgesigneerd !!!
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Peter Brouwer - (1935-2010) - Natuurlandschap met fazanten (inclusief documentatie kopen? Bied vanaf 250!
Peter Brouwer (1935-2010) Nederlands (1935-2010) - Natuurlandschap met fazanten (inclusief documentatie
Afmetingen56 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Anton Heyboer - Cancan Danseres & Tekst - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 235!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Cancan Danseres & Tekst - Handgesigneerd !!!
Afmetingen36 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 235
Joseph Cals - Zeefdruk - Hommage aan Graham Sutherland kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Cals (1949) Nederlands Zeefdruk - Hommage aan Graham Sutherland
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Anton Martineau - Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 110!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Guido de Waart - Ets - Cross goes by kopen? Bied vanaf 40!
Guido de Waart (1931) Nederlands Ets - Cross goes by
TechniekEts
Afmetingen63 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Peter Klashorst - Gemengde techniek - Model with IPad - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 70!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Gemengde techniek - Model with IPad - Handgesigneerd !!!
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Albert Heydens - Bewerkingen op zink kopen? Bied vanaf 950!
Albert Heydens (1941) Nederlands Bewerkingen op zink
Afmetingen60 x 64 cm (h x b)
DragerKoper (Metaal)
€ 950
Anton Martineau - Gemengde techniek op papier - Wicked - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 110!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op papier - Wicked - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Bernadette Leijdekkers - Sculptuur “ De Geluksbrenger “ kopen? Bied vanaf 99!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Sculptuur “ De Geluksbrenger “
TechniekBrons
Afmetingen10 x 8 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Chris Roodvoets - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Chris Roodvoets (1941) Nederlands zonder titel
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Herman Brood - 'Torso Red' luxe gelijst kopen? Bied vanaf 799!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 'Torso Red' luxe gelijst
Afmetingen120 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 799
Gena - ' Tulp ' kopen? Bied vanaf 250!
Gena (1982) Nederlands ' Tulp '
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Beeld 'Familie' kopen? Bied vanaf 47!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Beeld 'Familie'
TechniekVerbronsd
Afmetingen11.5 x 17.5 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht1146 g
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 47
1 bieding
Frans Steginga - 'Gebundelde Kracht' kopen? Bied vanaf 35!
Frans Steginga (1953) Nederlands 'Gebundelde Kracht'
TechniekVerbronsd
Afmetingen11 x 4 x 4 cm (h x b x d)
€ 35
Jochem de Graaf - Figuren (groot werk) kopen? Bied vanaf 250!
Jochem de Graaf (1954) Nederlands Figuren (groot werk)
Afmetingen70 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Isaac Israels - Acht tekeningen kopen? Bied vanaf 85!
Isaac Israels (1865-1934) Nederlands Acht tekeningen
TechniekSoftcover
Afmetingen35 x 28 cm (h x b)
Huidig bod
€ 85
1 bieding
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot kopen? Bied vanaf 350!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Aangemeerde boot
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen kopen? Bied vanaf 200!
Jan J. van der Stap (1874-1940) Nederlands Zomers landschap met molen
Afmetingen30 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 200
Piet van Wijngaerdt - Chrysanten met rood fluweel kopen? Bied vanaf 690!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Chrysanten met rood fluweel
Afmetingen99 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Piet van Wijngaerdt - Paard kopen? Bied vanaf 135!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Paard
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 135
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine kopen? Bied vanaf 350!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Fabels van La Fontaine
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
€ 350
Herbert van der Poll - Poezen kopen? Bied vanaf 70!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Poezen
TechniekPotlood
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht) kopen? Bied vanaf 70!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Moutstraat (Utrecht)
TechniekLitho
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Ton Schulten - At the lake kopen? Bied vanaf 40!
Ton Schulten (1938) Nederlands At the lake
TechniekSjabloondruk
Afmetingen95 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 40
Corneille - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Laatste keer!
Afmetingen80 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 225!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Set van 3 zeefdrukken
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,- kopen? Bied vanaf 300!
Annemarie van Wolde-Mulder (1921) Nederlands Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Afmetingen117 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Piotr Konkel - Groot /Gallerieprijs. 950,- kopen? Bied vanaf 75!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Groot /Gallerieprijs. 950,-
Afmetingen128 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Gerrit Hendrik Breetvelt - Ingelijste gemengde techniek op papier: abstract - 1963 kopen? Bied vanaf 350!
Gerrit Hendrik Breetvelt (1896-1982) Nederlands Ingelijste gemengde techniek op papier: abstract - 1963
Afmetingen63 x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Herman Brood - Böhmische Rhapsodie kopen? Bied vanaf 200!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Bohemian Rapsody
Afmetingen41 x 61 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 200