Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!
  • Leentje Linders (1942)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2008
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst103 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage32/40
Kleurenets van Leentje Linders.
Voor items aangeboden door de zakelijke verkoper Ontzamelenbas, gelden de volgende voorwaarden (indien van toepassing op het werk):

Ingelijst werk of werk in Passe-partout: beschadigingen aan lijsten beschrijven wij niet. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, wordt dit vermeld. Passe-partouts zijn niet gegarandeerd.

Werk in oplage: het oplagenummer op de foto kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer. Werk in oplage in dezelfde conditie, wordt niet per stuk gefotografeerd.

Afhandeling: wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling van ons een factuur per e-mail voor de aangekochte werken. In het begeleidend schrijven van de factuur, vindt u de instructies voor de afhandeling.

Volgrecht: voor werken met een totale prijs (inclusief veilingkosten maar exclusief BTW) boven de 3000,- euro, is het wettelijk Volgrecht van maximaal 4% van toepassing. Het volgrecht dient betaald te worden door de koper. Wij als verkoper zullen zorgdragen voor de financiële afwikkeling van de Volgrecht-vergoeding volgens de vastgelegde bepalingen.

Leentje Linders (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Ontzamelenbas
Lid sinds 2023
27 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
78 cm
103 cm
55 cm
76 cm

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd20-12-2023 om 12:05
Eindtijd2-1-2024 om 21:39