Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 130 exemplaren |
Lot van drie werken van verschillende kunstenaars. De zeefdruk van Leo Voormolen (1943-2008) is recent beschadigd geraakt aan de voorkant vandaar deze opruim actie. Gesigneerd met potlood. Daarnaast nog twee andere werken van andere kunstenaars.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Redelijk | ||||||
Lot van drie werken van verschillende kunstenaars. De zeefdruk van Leo Voormolen (1943-2008) is recent beschadigd geraakt aan de voorkant vandaar deze opruimactie. Gesigneerd met potlood. Daarnaast nog twee andere werken van andere kunstenaars. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 29-9-2022 om 7:46 |
Eindtijd | 10-10-2022 om 22:56 |