Litho oplage 250 - Verkocht

Litho oplage 250 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 85,00

Litho oplage 250 kopen? Bied vanaf 45!Litho oplage 250 kopen? Bied vanaf 45!Litho oplage 250 kopen? Bied vanaf 45!Litho oplage 250 kopen? Bied vanaf 45!Litho oplage 250 kopen? Bied vanaf 45!Litho oplage 250 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Alle items van deze verkoper (136)
  • Tjebbe Beekman (1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Afbeelding in zeer goede staat, 21x32 cm.

Oplagenr. 88/250. In potlood gesigneerd.

Achter glas en passepartout, in een fraaie houten lijst met lichte schade, 39x49 cm.

Tjebbe Beekman (1972)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:14-02-2018 om 19:48
Eindtijd:25-02-2018 om 11:48
Biedingen (6)
geneugten
25 feb. / 08:53
€ 85
optica
25 feb. / 08:52
€ 80
optica
25 feb. / 08:04
€ 65
geneugten
25 feb. / 08:04
€ 60
geneugten
22 feb. / 15:27
€ 50
optica
19 feb. / 19:00
€ 45