Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afkomstig uit de 'Premie-uitgave' ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van Arti en Amicitiae in 1939, een litho van Martin Monnickendam.
In perfecte staat.
In de druk gesigneerd 'Martin Monnickendam 1939'
Afmetingen blad 30x24 cm
Afmetingen voorstelling 24x17,5 cm
Kan afgehaald worden of verzonden a 4 euro.