Litho uit 1939 van Martin Monnickendam - Verkocht

Litho uit 1939 van Martin Monnickendam  kopen? Bied vanaf 1!
Litho uit 1939 van Martin Monnickendam  kopen? Bied vanaf 1!Litho uit 1939 van Martin Monnickendam  kopen? Bied vanaf 1!
  • Martin Monnickendam (1874-1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Afkomstig uit de 'Premie-uitgave' ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van Arti en Amicitiae in 1939, een litho van Martin Monnickendam.

In perfecte staat.
In de druk gesigneerd 'Martin Monnickendam 1939'

Afmetingen blad 30x24 cm
Afmetingen voorstelling 24x17,5 cm

Kan afgehaald worden of verzonden a 4 euro.

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:02-12-2014 om 12:56
Eindtijd:16-12-2014 om 12:56
xram44
15 dec. / 02:17
€ 1