Luciano Lattanzi - 2 gesigneerde etsen - 1976 - 9/18 - Verkocht

Luciano Lattanzi - 2 gesigneerde etsen - 1976 - 9/18 kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Luciano Lattanzi - 2 gesigneerde etsen - 1976 - 9/18 kopen? Bied vanaf 55!Luciano Lattanzi - 2 gesigneerde etsen - 1976 - 9/18 kopen? Bied vanaf 55!Luciano Lattanzi - 2 gesigneerde etsen - 1976 - 9/18 kopen? Bied vanaf 55!Luciano Lattanzi - 2 gesigneerde etsen - 1976 - 9/18 kopen? Bied vanaf 55!Luciano Lattanzi - 2 gesigneerde etsen - 1976 - 9/18 kopen? Bied vanaf 55!Luciano Lattanzi - 2 gesigneerde etsen - 1976 - 9/18 kopen? Bied vanaf 55!Luciano Lattanzi - 2 gesigneerde etsen - 1976 - 9/18 kopen? Bied vanaf 55!Luciano Lattanzi - 2 gesigneerde etsen - 1976 - 9/18 kopen? Bied vanaf 55!Luciano Lattanzi - 2 gesigneerde etsen - 1976 - 9/18 kopen? Bied vanaf 55!Luciano Lattanzi - 2 gesigneerde etsen - 1976 - 9/18 kopen? Bied vanaf 55!
  • Luciano Lattanzi (1925-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30

Mooie set van 2 originele etsen in beperkte oplage van Luciano Lattanzi.
Uit de kunstmap "Acquaforte In Undici Stati" uitgegeven door Giorgio Upiglio uit Milaan.
Beide gesigneerd en genummerd in potlood door de kunstenaar.
1976
Oplage: 9/18
Totale oplage: 30 (van I tot XII en van 1 tot 18)

Laatste 2 foto's ter informatie en niet meegeleverd.

Luciano Lattanzi werd in 1925 in Carrara geboren. Hij stierf in 1999.
In 1947 studeerde hij af in Engelse taal en letterkunde aan de Eastern University in Napels.
In 1956 ging hij dankzij een studiebeurs naar de Universiteit van Minnesota in de VS. Daar ontmoette hij zijn toekomstige vrouw.
In 1957 publiceerde hij het Manifest van de semantische schilderkunst in Londen (inleiding door R.K. Elliot) en exposeerde hij in de New Vision Gallery in Londen. Daarom moet Lattanzi worden beschouwd als de theoreticus en maker van de semantische schilderkunst, die verschilt van het abstracte expressionisme van Pollock en andere kunstenaars uit die periode. In 1964 werd hij uitgenodigd voor de XXXII Biënnale van Venetië.

Beide werken zullen zorgvuldig en vlak verzonden worden met Track&Trace.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50

Luciano Lattanzi (1925-1999)

Italiaans Italiaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  in2art
207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
25 cm
21 cm

ObjectlocatieWolvertem,  België
Starttijd1-12-2021 om 9:55
Eindtijd15-12-2021 om 19:30