Lucio del Pezzo - Lucia del Pezzo - litho: Laborintus - prent 190 - Verkocht

Lucia del Pezzo - litho: Laborintus - prent 190 kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Lucia del Pezzo - litho: Laborintus - prent 190 kopen? Bied vanaf 50!Lucia del Pezzo - litho: Laborintus - prent 190 kopen? Bied vanaf 50!Lucia del Pezzo - litho: Laborintus - prent 190 kopen? Bied vanaf 50!
  • Lucio del Pezzo (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Lucia del Pezzo met de titel "Laborintus". Uitgave: Prent 190. Nummer: 116/190. Afmetingen werk: H76 x b 54 cm. Het werk is middenonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

Conditie: in goede staat. In het witte gedeelte zitten wat kreukels, maar deze vallen bij inlijsting onder de passe-partout.

Starttijd9-6-2016 om 17:31
Eindtijd19-6-2016 om 20:31