Marc Chagall - Marc Chagall - L ènvolèe magique - Derriere le miroir- no.246 / 1981 - Verkocht

Marc Chagall - L ènvolèe magique - Derriere le miroir- no.246 / 1981 kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Marc Chagall (1887-1985)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1945 t/m 1999
Gesigneerd Handgesigneerd

Marc Chagall

1887-1985

uit de uitgave Derriere le miroir no. 246 / 1981

L ènvolèe magique

uitgever Maeght , Paris

lithografie Mourlot , Paris

papier Vèlin

afmetingen blad 38,0 x 28,0 cm

afmetingen beeld 33,5 x 21,0 cm

in goede staat

Kan ook met een nieuwe passepartout formaat 40,0 x 50,0 cm kleur oudwit ( licht creme ) geleverd worden.De kosten hiervan zijn Euro 7,00 extra

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00

aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt )  worden, u betaald dan slechts 1x verzendkosten.

Geef met kerst een kunstwerk kado.