Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp - Verkocht

Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!

Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!Maria Henry Mackenzie - Het zigeunerkamp kopen? Bied vanaf 800!
  • Maria Henry Mackenzie (1878-1961)
Jaartal1935
DragerBoard
StijlImpressionistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst58 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aangeboden mooie schilderij van Marie Henri Mackenzie (Rotterdam 1878 - 1961 Hilversum)” Het zigeunerkamp”
Olieverf op board. Gesigneerd. Achter is gedateerd 1935.
Afmeting zonder lijst :57cm*45cm
Marie Henri Mackenzie had een hoge functie bij een oliemaatschappij voordat hij zich op 45-jarige leeftijd geheel aan de schilderskunst wijdde. Hij nam les bij G.H. Breitner in Amsterdam en ontwikkelde zich tot een spontaan en levendig impressionist, die in zijn schilderijen het stadse leven registreerde zonder zich te bekommeren om details. Zijn favoriete onderwerpen waren het Amsterdamse stadsleven en heiwerken, afbraak en afgravingen. Daarmee toonde hij zich een rechtgeaarde leerling van Breitner. Zijn palet was nu eens donker, dan weer gebruikte hij sterk contrasterende kleurmassa's waarin geel en warm rood overheersen.
Ophalen in Amsterdam
goed condition

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd21-9-2021 om 9:36
Eindtijd24-12-2021 om 12:40