Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 54 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30/100 |
Zij straalt het leven uit als de moderne nomade en haar kunstwerken zijn de spontane, wonderbaarlijke verhalen.
Naerebout schildert in opvallende en duidelijk herkenbare kleuren. Haar stijl vindt men terug in de schilderijen, zeefdrukken, houtobjecten en 3D-sculpturen. Haar thema's bestaan uit alles wat met ons leeft; volkeren, vogels, vissen en waterslangen. Deze aarde-, lucht- en watertekens worden vermengd met de symboliek van de pre-Columbiaanse indianen.
Marianne Y. Naerebout is geboren in 1958 te Rotterdam. Zij studeerde aan de St. Joost Academie voor Beeldende Kunsten en aan het Cyprus College of Art. Ze woonde in Oman, Syrië, Maleisië en Gabon. Tien jaar werkte ze vanuit Ft. Lauderdale en Breda, maar altijd op zoek naar nieuwe kleuren verdeelt Naerebout haar huidige tijd tussen de ateliers in Breda, Italië en Tanzania.
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 2-5-2019 om 19:31 |
Eindtijd | 9-5-2019 om 19:53 |