Artist proof druk van Marinus Fuit gesigneerd in potlood onder de voorstelling. Lijst is zonder glas. Passepartout vergeeld door vochtplek. Prent zelf is gaaf.
Goed
Litho in heel goede staat, passepartout is in de hoek vergeeld met een vochtvlek, witte aluminium lijst heeft wat gebruikssporen. Geen glas.
Tot 2 kg.
€ 8,00