Marlene Dumas - XXL affiche van Cobra tot Dumas - Verkocht

Marlene Dumas - XXL affiche van Cobra tot Dumas kopen? Bied vanaf 125!
Prenten & Uitgaves

Marlene Dumas - XXL affiche van Cobra tot Dumas kopen? Bied vanaf 125!Marlene Dumas - XXL affiche van Cobra tot Dumas kopen? Bied vanaf 125!Marlene Dumas - XXL affiche van Cobra tot Dumas kopen? Bied vanaf 125!
  • Marlene Dumas (1953)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal2013
TechniekVaria
Afmetingen176 x 125 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
zeer grote affiche van het werk: van Cobra tot Dumas
Randen licht beschadigd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 24,80
Naar Duitsland € 24,80
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 35,00