Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Jaartal | 1974 |
Techniek | Acryl |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 48 cm (h x b) |
Incl. lijst | 59 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Kleuren zien er nog mooi uit. Lijst heeft gebruikssporen. Enkele lichte gebruikssporen (witte oneffenheden) in de verf (zie foto’s). | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sprang-capelle, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter