Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2016 |
Techniek | Fotocollage |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Fotografie | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Deutschland, Duitsland |
Starttijd | 21-8-2022 om 12:59 |
Eindtijd | 2-10-2023 om 12:36 |