Martin Engelman - Martin Engelman, litho, 1973 - Verkocht

Martin Engelman, litho, 1973 kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Martin Engelman, litho, 1973 kopen? Bied vanaf 65!Martin Engelman, litho, 1973 kopen? Bied vanaf 65!Martin Engelman, litho, 1973 kopen? Bied vanaf 65!Martin Engelman, litho, 1973 kopen? Bied vanaf 65!Martin Engelman, litho, 1973 kopen? Bied vanaf 65!
  • Martin Engelman (1924-1992)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van de hand van Martin Engelman.

- Oplage 98/190

- Afmeting papier 76 x 55cm
- Afmeting werk 65 x 47cm

Starttijd14-2-2017 om 18:37
Eindtijd25-2-2017 om 20:37