Martin Engelman - Martin Engelman - ets/mezzotint - 1969 - kleine oplage - Verkocht

Martin Engelman - ets/mezzotint - 1969 - kleine oplage kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Martin Engelman - ets/mezzotint - 1969 - kleine oplage kopen? Bied vanaf 75!Martin Engelman - ets/mezzotint - 1969 - kleine oplage kopen? Bied vanaf 75!Martin Engelman - ets/mezzotint - 1969 - kleine oplage kopen? Bied vanaf 75!Martin Engelman - ets/mezzotint - 1969 - kleine oplage kopen? Bied vanaf 75!
  • Martin Engelman (1924-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets/mezzotint van Martin Engelsman uit 1969. Nummer: 13/15. Afmetingen blad: h76 x b54 cm. De ets is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

Conditie: in geode staat.

Starttijd17-7-2016 om 23:55
Eindtijd24-7-2016 om 19:55