Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + Certificaat - Verkocht

Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 110!
Tekening / Aquarel

Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 110!Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 110!Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 110!Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Homer, ingelijst + Certificaat kopen? Bied vanaf 110!
  • Matt Groening (1954)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Potlood
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Dit is een originele tekening die werd gebruikt voor het maken van een aflevering van The Simpsons. Deze tekening is vervaardigd met potlood voor een aflevering begin jaren '90.
Het is een uniek exemplaar en met de hand gemaakt.
Echtheidscertificaat (laatste foto) en glazen lijst (2de foto) zijn inbegrepen.
Tekening in goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Erpe, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 11,00
Naar Nederland € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 50,00

Matt Groening (1954)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  modernart
Lid sinds 2010
66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
46 cm
38 cm
32 cm
26 cm