Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
MATTHIEU WIEGMAN
STILLEVEN MET APPELS EN BLAUWE FLES
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 50 X 65 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER
ZONDER LIJST
SCHILDERIJ IS IN GOEDE STAAT
HEEFT WEL 2 VERFHERSTELLINGEN ONDERGAAN
VERZENDEN AANGETEKEND
Starttijd | 24-10-2016 om 20:44 |
Eindtijd | 30-10-2016 om 19:44 |