Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
MATTHIEU WIEGMAN
NAAKT in de WOONKAMER
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 45 X 48.5 CM
Gesigneerd onder matth wiegman
Zonder lijst
Goede staat
Heeft een kleine herstelling ondergaan bovenin vanwege een klein gaatje
klein verfrandschade van vorige lijst
Bijzonder werk/vergelijkbaar werk op google afbeeldingen
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND
Starttijd | 20-8-2014 om 20:51 |
Eindtijd | 31-8-2014 om 20:56 |