Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
MATTHIEU WIEGMAN
NAAKT in de WOONKAMER
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 45 X 48.5 CM
Gesigneerd onder matth wiegman
Zonder lijst
Goede staat
Heeft een kleine herstelling ondergaan bovenin vanwege een klein gaatje
klein verfrandschade van vorige lijst
Bijzonder werk/vergelijkbaar werk op google afbeeldingen
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND
Heure de début | 20-8-2014 à 20:51 |
Heure de fin | 31-8-2014 à 20:56 |