Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 53 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 82/100 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Werk en lijst puntgaaf. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leerdam, Nederland |
Objectlocatie | Leerdam, Nederland |
Starttijd | 8-2-2022 om 12:38 |
Eindtijd | 11-2-2022 om 19:39 |