Maximiliaan Louis Maas - Stilleven (olieverf op doek) - Verkocht

Maximiliaan Louis Maas - Stilleven (olieverf op doek) kopen? Bied vanaf 169!

Verkoopprijs: € 194,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Maximiliaan Louis Maas - Stilleven (olieverf op doek) kopen? Bied vanaf 169!Maximiliaan Louis Maas - Stilleven (olieverf op doek) kopen? Bied vanaf 169!Maximiliaan Louis Maas - Stilleven (olieverf op doek) kopen? Bied vanaf 169!Maximiliaan Louis Maas - Stilleven (olieverf op doek) kopen? Bied vanaf 169!Maximiliaan Louis Maas - Stilleven (olieverf op doek) kopen? Bied vanaf 169!Maximiliaan Louis Maas - Stilleven (olieverf op doek) kopen? Bied vanaf 169!Maximiliaan Louis Maas - Stilleven (olieverf op doek) kopen? Bied vanaf 169!Maximiliaan Louis Maas - Stilleven (olieverf op doek) kopen? Bied vanaf 169!Maximiliaan Louis Maas - Stilleven (olieverf op doek) kopen? Bied vanaf 169!

Geplaatst door  KunstSiets
FA. (1)

Lid sinds 2021
39 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Maximiliaan Louis Maas (1924-2005)
Jaartal1954
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kenmerkend stilleven van Maximiliaan Louis Maas uit 1954. Deze geboren en getogen Rotterdammer leerde het vak ooit van Henri Frédéric Boot.

Lijst verweerd maar passend bij dit karaktervolle, oude werk.

Maximiliaan Louis Maas (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KunstSiets
FA. (1)

Lid sinds 2021
39 verkochte items
60 cm
50 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 194,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-09-2021 om 14:37
Eindtijd:10-10-2021 om 20:50
HansC
10 okt. / 20:27
€ 169