Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
GRATIS VERZENDING in Nederland!
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 27-6-2021 om 21:56 |
Eindtijd | 9-7-2021 om 11:53 |