Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1955 |
Techniek | Litho |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 58 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Werk golft licht, Lijst heeft wat kleine krasjes. Zie foto's voor een goede indruk. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | ALKMAAR, Nederland |
Starttijd | 9-3-2024 om 16:24 |
Eindtijd | 17-3-2024 om 22:42 |