Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Schilder : Maurits Cornelis Escher 1898-1972
Titel/Voorstelling : " Salamanders "
Datering : 1956
Medium / Techniek : lithografie
Maten : ca. 40 x 30 cm
Gesigneerd :
Conditie : goed / hoek van papier omgekruld
Starttijd | 18-7-2015 om 14:59 |
Eindtijd | 1-8-2015 om 20:59 |