Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm - Verkocht

Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!

Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!Menno Bauer - Acryl op doek , Bedrieglijk is de stilte - ingelijst - GROOT - 116 x 95 cm kopen? Bied vanaf 1!
  • Menno Bauer (1949)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1994
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen99 x 78.5 cm (h x b)
Incl. lijst116 x 95.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot schilderij uit 1994 van de Nederlandse kunstenaar Menno Bauer (1949), getiteld: “Bedrieglijk is de stilte”.

    -Gesigneerd linksboven in het werk en ook op de achterkant van de lijst. De titel staat geschreven op de achterkant en ook staat daar geschreven waar het werk is gemaakt: het atelier van de kunstenaar in Stompetoren (Noord-Holland).

    -Goed ingelijst in de originele houten lijst.
    -Afmetingen: Lijst, 116 x 95,5 cm. Blad / Beeld, 99 x 78,5 cm.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
    -Conditie: In zeer goede staat.

    Zie ook de foto’s.

    Klaar om op te hangen.

    Informatie over de kunstenaar:

    Menno Bauer, geboren 13-02-1949 in Haarlem, is een Nederlandse kunstschilder.

    Begonnen als fotograaf, kiest hij vanaf 1979 definitief voor de schilderkunst. Zijn werk bevat lyrisch expressionistische kenmerken met veel kleurkracht en een emotionele lijnvoering en gaat over schoonheid en beweging. Tegen de achtergrond van grote kleurvlakken, agressief rood tegenover vriendelijk groen en geel, dansen, lopen en vallen zijn in zwarte lijnen geschilderde figuren, gevangen in hun eigen wereld. Voor zijn composities baseert Menno Bauer zich vaak op studies van klassieke schilderijen in het Amsterdamse Rijksmuseum.

    Zij werk hangt in galeries en musea in Nederland, België en Duitsland en zijn werk is tentoongesteld op kunstbeurzen in Italië, Moskou en Beijing.

    In 2012 werd Menno Bauer voor de 5e keer genomineerd voor de verkiezing van Nederlandse ‘Kunstenaar van het jaar’.

    Let op A.U.B.:

    -Het schilderij zal afgehaald moeten worden (in Amsterdam).

    Vanwege het formaat kan dit werk niet verzonden worden via PostNL.

    -U kunt gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling.nl: “Swift koeriers”.

    (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”)

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Menno Bauer (1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
591 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
95.5 cm
116 cm
78.5 cm
99 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd12-2-2019 om 2:08
Eindtijd25-2-2019 om 19:40
Biedingen (18)