Intieme litho uit het begin van de zeventiger jaren van Metten Koornstra. Uitgegeven in de 190-serie op een bladformaat van 50 bij 65 cm. Gesigneerd r.o. Conditie van het beeld is erg
goed, in de marges op enkele plaatsen gebruikssporen.
Goed
In de marges op enkele plaatsen gebruikssporen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roermond, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25