Metten Koornstra - Metten Koornstra, litho 1971, Prent 190 - Verkocht

Metten Koornstra, litho 1971, Prent 190 kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Metten Koornstra, litho 1971, Prent 190 kopen? Bied vanaf 40!Metten Koornstra, litho 1971, Prent 190 kopen? Bied vanaf 40!Metten Koornstra, litho 1971, Prent 190 kopen? Bied vanaf 40!Metten Koornstra, litho 1971, Prent 190 kopen? Bied vanaf 40!
  • Metten Koornstra (1912-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho op zwaar geschept papier van Metten Koornstra uit 1971, genummerd 166/190, gesigneerd in potlood. Afm. blad 65x51 cm, beeld ca 35x19 cm. Dit lijkt mij een werk uit de prent 190 serie.

Verzending tussen twee platen, 8,50, aangetekend 10,15

ObjectlocatieVoorthuizen,  Nederland
Starttijd12-5-2018 om 16:28
Eindtijd25-5-2018 om 19:28