Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho op zwaar geschept papier van Metten Koornstra uit 1971, genummerd 166/190, gesigneerd in potlood. Afm. blad 65x51 cm, beeld ca 35x19 cm. Dit lijkt mij een werk uit de prent 190 serie.
Verzending tussen twee platen, 8,50, aangetekend 10,15
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland |