Michel Seuphor - LOT VAN 2 STUKS / GEOMETRIE / ZW-W LITHO / 75x55cm / SIG - Verkocht

Michel Seuphor - LOT VAN 2 STUKS / GEOMETRIE / ZW-W LITHO / 75x55cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Michel Seuphor - LOT VAN 2 STUKS / GEOMETRIE / ZW-W LITHO / 75x55cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!Michel Seuphor - LOT VAN 2 STUKS / GEOMETRIE / ZW-W LITHO / 75x55cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!Michel Seuphor - LOT VAN 2 STUKS / GEOMETRIE / ZW-W LITHO / 75x55cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!Michel Seuphor - LOT VAN 2 STUKS / GEOMETRIE / ZW-W LITHO / 75x55cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!Michel Seuphor - LOT VAN 2 STUKS / GEOMETRIE / ZW-W LITHO / 75x55cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!Michel Seuphor - LOT VAN 2 STUKS / GEOMETRIE / ZW-W LITHO / 75x55cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!Michel Seuphor - LOT VAN 2 STUKS / GEOMETRIE / ZW-W LITHO / 75x55cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!
  • Michel Seuphor (1901-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Michel Seuphor (1901-1999).
Geometrie-Lijnenspel.
Zwart-wit lithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 10/90.
Kunstmap: "Les 64 hexagrammes du Yi-King", Editions Traingl, Bruxelles, 1985.
Proper blad. Rechtstreeks uit kunstfarde. Nooit eerder ingelijst.
Blad: 75x55cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Zeer goede staat.
Rechtstreeks uit kunstfarde.
Nooit eerder ingelijst.

PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 10,50
Naar Nederland € 12,00
Naar Duitsland € 14,50
Europese Unie € 19,50

Michel Seuphor (1901-1999)

Belgisch BelgischFrans Frans

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
55 cm
75 cm

ObjectlocatieBrasschaat,  België
Starttijd7-2-2022 om 17:36
Eindtijd20-2-2022 om 22:46
Biedingen (2)