Anton Geerlings - Zeefdruk: Naakt studies - 2003
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
Maarten Langbroek - Amsterdam reguliers gracht
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar : MIGUEL BERROCAL 1933-2006
Titel : Citius Altius Fortius ''
Techniek : PrageDruk
Handgesigneerd en Gedateerd 1993
Kleine oplage : 59 / 100
Formaat : 23,5 x 14,2 cm
Conditie : in Perfecte staat
Verzenden mogelijk , of afhalen in de Gallery
Starttijd | 17-1-2014 om 20:34 |
Eindtijd | 22-1-2014 om 20:34 |