Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar : MIGUEL BERROCAL 1933 Malaga-
Titel : Citius Altius Fortius ''
Techniek : PrageDruk
HANDGESIGNEERD en Gedateerd 1993
Formaat : 23,5 x 14,5 cm
KLEINE oplage : 59 / 100
Conditie : in Perfecte Staat
Verzenden mogelijk, of afhalen in de Gallery
Starttijd | 31-1-2014 om 21:46 |
Eindtijd | 7-2-2014 om 21:46 |