Arturo Souto - volksopstand - executie
Anton Pieck - Ingelijste ets: "straatje Salzburg" - 1919
Peter Nagel - Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige reliefdruk van de Spaanse kunstenaar Berrocal.
Met potlood handgesigneerd en handgenummerd, betreft # 43/100 C uit beperkte oplage van 100.
Formaat totaal 23,5 /14 / 0,5 cm, reliefblad 10,5 / 7,5 cm.
In nieuwstaat!
Verzendkosten NL 10,00 euro. Belgie 15,00 euro.
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Starttijd | 8-6-2014 om 19:20 |
Eindtijd | 22-6-2014 om 19:20 |