Mogens Balle:. CoBrA.. Kleurenlitho, -Dromenland- - Verkocht

Mogens Balle:. CoBrA.. Kleurenlitho, -Dromenland- kopen? Bied vanaf 125!
Mogens Balle:. CoBrA.. Kleurenlitho, -Dromenland- kopen? Bied vanaf 125!Mogens Balle:. CoBrA.. Kleurenlitho, -Dromenland- kopen? Bied vanaf 125!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenlitho van de Deense CoBrA kunstenaar Mogens Balle. Zijn composities zijn zeer kleurrijk en vaak ook druk te noemen, een geliefd onderwerp in zijn werk zijn fantasiefiguren. Ook zijn er overeenkomsten te zien met het werk van Asger Jorn, die Mogens Balle zelf kende.

Ondanks de oplage, behoorlijk zeldzaam geworden.

Titel: Dromenland.

Jaartal: Onbekend.

Afmetingen beeld: 28 cm x 45 cm

Afmetingen blad: 34 cm x 49,5 cm.

Oplage: 333/1000.

Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder).

Materiaal: Kleurenlitho op geschept papier.

Ingelijst: Nee.

Conditie: In perfecte staat.

Verzending: N.l. € 12,50. Naar België  € 20,- Aangetekend met Track en Trace.

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:03-04-2018 om 16:36
Eindtijd:13-04-2018 om 21:36
Filom66
12 apr. / 16:48
€ 125