Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie kleurenlitho van de Deense CoBrA kunstenaar Mogens Balle. Zijn composities zijn zeer kleurrijk en vaak ook druk te noemen, een geliefd onderwerp in zijn werk zijn fantasiefiguren. Ook zijn er overeenkomsten te zien met het werk van Asger Jorn, die Mogens Balle zelf kende.
Ondanks de oplage, behoorlijk zeldzaam geworden.
Titel: Dromenland.
Jaartal: Onbekend.
Afmetingen beeld: 28 cm x 45 cm
Afmetingen blad: 34 cm x 49,5 cm.
Oplage: 333/1000.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder).
Materiaal: Kleurenlitho op geschept papier.
Ingelijst: Nee.
Conditie: In perfecte staat.
Verzending: N.l. € 12,50. Naar België € 20,- Aangetekend met Track en Trace.
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 3-4-2018 om 16:36 |
Eindtijd | 13-4-2018 om 21:36 |