Mogens Balle Deens cobra lid. - Verkocht

Mogens Balle Deens cobra lid. kopen? Bied vanaf 110!
Mogens Balle Deens cobra lid. kopen? Bied vanaf 110!Mogens Balle Deens cobra lid. kopen? Bied vanaf 110!Mogens Balle Deens cobra lid. kopen? Bied vanaf 110!Mogens Balle Deens cobra lid. kopen? Bied vanaf 110!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho, ingelijst.

Handgesigneerd en genummerd 18/150

Afmetingen incl. lijst 43 bij 52 ; de litho heefy de afmetingen 32 bij 42.

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  bedi
FA. (9)

122 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
Dit item is verkocht voor 135,00
Starttijd:21-04-2018 om 19:04
Eindtijd:28-04-2018 om 19:04
Biedingen (3)
OudGemeentehuisOelegem
28 apr. / 11:06
€ 135
Kattelbach
28 apr. / 11:06
€ 125
Kattelbach
23 apr. / 22:24
€ 110