Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1962 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 54 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Foto's onderdeel beschrijving. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | HENGELO OV, Nederland |
Starttijd | 24-4-2023 om 10:12 |
Eindtijd | 8-5-2023 om 21:37 |