Mooie kleurenets, gesigneerd (onbekend) - Verkocht

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Yoka Voorbach (1950-2007)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie kleurenets. Helaas met onbekende signatuur. Daarom goedkoop aangeboden.

Titel: Abstracte compositie
Jaartal: 1992
Afmetingen: 46cm x 46cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 58/300

Conditie: Zeer goed
het werk is in een goede conditie..

Garantie:

Informatie:

Yoka Voorbach (1950-2007)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:14-11-2011 om 10:44
Eindtijd:21-11-2011 om 10:44
hansteen
20 nov. / 16:53
€ 20