Yoka Voorbach - Mooie kleurenets, gesigneerd (onbekend) - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Yoka Voorbach (1950-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie kleurenets. Helaas met onbekende signatuur. Daarom goedkoop aangeboden.

Titel: Abstracte compositie
Jaartal: 1992
Afmetingen: 46cm x 46cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 58/300

Conditie: Zeer goed
het werk is in een goede conditie..

Garantie:

Informatie:

Starttijd14-11-2011 om 10:44
Eindtijd21-11-2011 om 10:44