In opdracht geveild:
Toegeschreven aan Annet Hiltermann (signatuur, zie foto, staat An Hiltermann).
Prachtige kleurenlino.
Titel: N.N.
Jaartal: 1971
Linogram, eigen druk.
Afmetingen lijst: 50cm x 60cm
Afmetingen Lino: 40cm x 33cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Oplage: 25-50
Conditie:
In perfecte staat
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met koerier is mogelijk, 35 euro in Nederland, met uitzondering van Zeeuws Vlaanderen (+ 25 euro) en de Eilanden.
Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd, al weten wij dus niet wie de kunstenaar is. Dit geldt voor alle werken aangeboden door de Veilingmeester op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld.
Informatie: