Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Jaartal | 1972 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Netty is geboren in 1919,woonde en werkte in Eindhoven,pas tegen haar veertigste begon zij met schilderen.Ze schilderde het ongecompliceerde leven van alledag waarbij het geboortedorpje voor haar steeds een vruchtbare inspiratiebron vormde.Daarnaast treffen in haar schilderijen ook vaak de onwezenlijke sfeer van de droom en het sprookje evenals een levendig gevoel voor humor."Haar doekjes zijn een droomwereld waarin het weldadig is zich te verliezen"-zo schreef eens de directeur van het Mauritshuis H.R.Hoetink.Haar werken ademen een grote mate van naļviteit uit met een vriendelijke kijk op de samenleving "Ik ben met een lach geboren", zei ze ooit eens naar aanleiding van de inhoud van haar werk. Heeft geexposeerd in binnen en buitenland, naar aanleiding van een expositie van haar werk in Museum Kempenland werd een boekje over haar werk uitgebracht"Geschilderde vertellingen".
Conditie | Goed | ||
in prima staat met goede doch eenvoudige inlijsting | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schagen, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.