Nicole van der Veen – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 - Verkocht

Nicole van der Veen – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!
Nicole van der Veen – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Nicole van der Veen – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Nicole van der Veen – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Nicole van der Veen – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Nicole van der Veen – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Nicole van der Veen – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!
  • Nicole van der Veen (1974)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een gesigneerde ets van Nicole van der Veen, gemaakt tijdens haar studie aan de Kunstacademie Minerva in Groningen in het studiejaar 1994. Gemaakt in een oplage van 40 exemplaren.

Nicole van der Veen-Kerssies werd geboren in Enschede op 28 april 1974.

Zij volgde haar opleiding aan Kunstacademie Minerva te Groningen en had ondermeer les van Trudy Kramer, Epko Cordèl en Gerard van de Weerd.

Zij laat zich inspireren door haar omgeving in de vorm van mens, dier en voorwerp. Zij woont en werkt in het Drentse Hijken.

Nicole van der Veen staat vermeld in het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/285658

Academie Minerva is een school op het gebied van beeldende kunst, vormgeving en popcultuur en is onderdeel van de Hanzehogeschool Groningen.

In 1964 werd de voormalige kunstnijverheidsschool een zelfstandige Academie voor Beeldende Kunsten (ABK). In de jaren daarna werd les gegeven op verschillende plekken in de stad. In 1984 verhuisde Academie Minerva naar een nieuw gebouw, van architect Piet Blom, aan het Gedempte Zuiderdiep. Onder andere diverse leden van de Groninger Kunstkring De Ploeg (1918) hebben aan Minerva gestudeerd.

Wij bieden via Kunstveiling.nl momenteel  meerdere werken van kunstenaars uit hun studiejaar 1994 aan de Kunstacademie Minerva Groningen ter veiling aan. Al deze werken zijn op A4-formaat en gemaakt in een oplage van ongeveer 35 exemplaren. Interessante  werken van kunstenaars aan het begin van hun carrière. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Gedekte tafel”).

Kunstenaar: Nicole van der Veen.

Techniek: Ets.

Jaartal:  1994.

Afmetingen: Papier, 29,7 x 21 cm. Beeld, 20 x 13 cm.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.

Oplage: 40. Dit is nr 22.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: In goede staat. Zie ook de foto’s.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 2,25 euro (ongeacht het aantal gekochte werken uit deze “Minerva-collectie” 1994).

Naar België: 5,00 euro. (ongeacht het aantal gekochte werken uit deze “Minerva-collectie” 1994).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Nicole van der Veen (1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:22-12-2014 om 22:02
Eindtijd:03-01-2015 om 22:02
Hans59
03 jan. / 21:20
€ 5