Niet of onleesbaar gesigneerd - Nepal - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Nepal kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - Nepal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Nepal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Nepal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Nepal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Nepal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Nepal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Nepal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Nepal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Nepal kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Nepal kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
DragerJapans Papier
StijlAziatisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit intrigerende en unieke kunstwerk is gecreëerd met inkt en acryl op papier. Het is 28 x 19 (b x h) groot en niet ingelijst. Links onder is het werk gesigneerd maar het is niet gedateerd.

Op de achterkant aantekeningen in potlood voor het kunstwerk? Een dorpsstraatje in Nepal?

Bij verzending wordt het werk zorgvuldig en plat verpakt en verzonden door PostNL.
Geen opmerkingen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 45,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHENGELO OV,  Nederland
Starttijd20-12-2021 om 7:56
Eindtijd2-1-2022 om 20:42
Biedingen (10)