Nico Bruijnesteijn - orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek - Verkocht

orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 55!

orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 55!orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 55!orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 55!orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 55!orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 55!orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 55!
  • Nico Bruijnesteijn (1893-1950)
Type kunstwerkSchilderij

Olieverf op linnen, genageld op een spieraam, 24x18 cm.

Over het algemeen is het doek in goede staat. Wel is er fijne cracquelé en een kleine, nauwelijks zichtbare restauratie in de vaas middenonder.Chipje bovenrand doek.Krasje linksonder.

Voluit gesigneerd rechtsonder.

Restant van een kunsthandelsticker aan de achterzijde.

In een prachtige lijst in zeer goede staat, 36x30 cm.

Nico Bruijnesteijn (1893-1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Miles
923 verkochte items
Alle items van deze verkoper (173)

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd8-4-2018 om 15:09
Eindtijd9-4-2018 om 9:21
Biedingen (0)