Pablo Picasso - Het sneeuwt in de zon, vaas die Maya Ruiz Picasso (1935-2022) - Verkocht

Pablo Picasso - Het sneeuwt in de zon, vaas die Maya Ruiz Picasso (1935-2022) kopen? Bied vanaf 300!
3D Multiples & Objecten

Pablo Picasso - Het sneeuwt in de zon, vaas die Maya Ruiz Picasso (1935-2022) kopen? Bied vanaf 300!Pablo Picasso - Het sneeuwt in de zon, vaas die Maya Ruiz Picasso (1935-2022) kopen? Bied vanaf 300!Pablo Picasso - Het sneeuwt in de zon, vaas die Maya Ruiz Picasso (1935-2022) kopen? Bied vanaf 300!Pablo Picasso - Het sneeuwt in de zon, vaas die Maya Ruiz Picasso (1935-2022) kopen? Bied vanaf 300!Pablo Picasso - Het sneeuwt in de zon, vaas die Maya Ruiz Picasso (1935-2022) kopen? Bied vanaf 300!
  • Pablo Picasso (1881-1973)
Type kunstwerk3D Multiples & Objecten
Jaartal2022
TechniekKeramiek
Afmetingen26 x 23 x 23 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Vaas uit de laatste capsulecollectie die Maya Ruiz Picasso maakte voor haar dood in december 2022 voor Zara Home. Successie Picasso 2022.
Een historische collectie die binnen een paar weken uitverkocht was bij Zara Home.
Collectie gemaakt van tekeningen en geschriften van de schilder, gebaseerd op Maya's persoonlijke notitieboeken.
Aardewerk - Hoogte: 26 - Breedte: 23 cm. Mediterrane kleuren.
Geleverd in de originele kartonnen doos. Gloednieuwe staat. Met zorg verzonden vanuit Brussel

Vase "il neige au Soleil"
Vase issue de la dernière collection capsule créée par Maya Ruiz Picasso avant sa disparition en décembre 2022 pour l'enseigne Zara Home. Succession Picasso 2022.
Collection historique immédiatement épuisée en quelques semaines chez Zara Home.
Collection créée d'après des dessins et des écrits du peintre à partir de carnets personnels de Maya.
Faïence - Hauteur : 26 - Largeur : 23 cm. Couleurs méditerranéennes.
Délivré dans sa boîte d'origine en carton. Etat neuf. Envoi soigné depuis Bruxelles
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 35,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieIxelles,  België
Starttijd13-9-2023 om 14:43
Eindtijd14-3-2024 om 8:59