Pablo Picasso - Litho van Suite Vollard nr XXll - Verkocht

Pablo Picasso - Litho van Suite Vollard nr XXll kopen? Bied vanaf 40!
Prenten & Uitgaves

Pablo Picasso - Litho van Suite Vollard nr XXll kopen? Bied vanaf 40!Pablo Picasso - Litho van Suite Vollard nr XXll kopen? Bied vanaf 40!Pablo Picasso - Litho van Suite Vollard nr XXll kopen? Bied vanaf 40!Pablo Picasso - Litho van Suite Vollard nr XXll kopen? Bied vanaf 40!
  • Pablo Picasso (1881-1973)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen57 x 78 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Pablo Picasso, litho van Suite Vollard nrXXll,
Afmeting 57x78cm
Gesigneerd in de druk
Conditie goed.
Kleine oneffenheden aan randen.
Valt geheel weg onder Passe- Partout
Een prachtige tekening van Marie-Therese Walter, de toenmalige minnares van Picasso die ook in de andere etsen als model optreedt.
In 1930 vroeg de uitgever / drukker Ambroise Vollard aan Picasso om een serie etsen te maken, in ruil voor schilderijen van Renoir en Cézanne. In totaal maakte Picasso er 230, waarbij hij experimenteerde met verschillende etstechnieken. Omdat Vollard overleed en door de Tweede Wereldoorlog duurde het tot de jaren '50 voordat de eerste etsen op de markt kwamen.
ConditieRedelijk
Enkele oneffenheden aan randen
Binnen Nederland € 10,00

Pablo Picasso (1881-1973)

Spaans SpaansFrans Frans Alle items van deze kunstenaar (14)

Geplaatst door  Kkw
279 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
78 cm
57 cm