Paul Corvers - Bent Tree - schilderij olieverf op canvas - Verkocht

Paul Corvers - Bent Tree - schilderij olieverf op canvas kopen? Bied vanaf 215!

Paul Corvers - Bent Tree - schilderij olieverf op canvas kopen? Bied vanaf 215!Paul Corvers - Bent Tree - schilderij olieverf op canvas kopen? Bied vanaf 215!Paul Corvers - Bent Tree - schilderij olieverf op canvas kopen? Bied vanaf 215!Paul Corvers - Bent Tree - schilderij olieverf op canvas kopen? Bied vanaf 215!Paul Corvers - Bent Tree - schilderij olieverf op canvas kopen? Bied vanaf 215!Paul Corvers - Bent Tree - schilderij olieverf op canvas kopen? Bied vanaf 215!
  • Paul Corvers (1953)
Jaartal2007
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst21.5 x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

‘Bent Tree’ van Paul Corvers (‘s-Hertogenbosch, 1953) is een schilderij met olieverf op doek, komt uit 2007, is ingelijst met de afmetingen in cm. 26,5 x 3 x 21,5 (l x b x h) en is verso gesigneerd. Het schilderij verkeert in uitstekende staat. De verkoper heeft het werk direct van de kunstenaar gekocht.

Paul Corvers zegt over de periode van het ontstaan van het schilderij: ‘Een periode waarin de belangstelling voor het landschap de aanleiding vormde voor het werk en mij geleidelijk aan richting abstracter werk heeft gebracht.’

Bij verzending wordt het werk zorgvuldig verpakt en verzonden door PostNL.
Geen opmerkingen. Direct van kunstenaar verworven.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 45,00

Paul Corvers (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  toveko1
Lid sinds 2020
70 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
26.5 cm
21.5 cm
25 cm
20 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHENGELO OV,  Nederland
Starttijd20-12-2021 om 7:54
Eindtijd2-1-2022 om 20:23