Paul Huf – Zeer grote gesigneerde foto – Vlinders - Oplage 1 – 1984 - Ingelijst - Verkocht

Paul Huf – Zeer grote gesigneerde foto – Vlinders - Oplage 1 – 1984 - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 750!
Paul Huf – Zeer grote gesigneerde foto – Vlinders - Oplage 1 – 1984 - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 750!Paul Huf – Zeer grote gesigneerde foto – Vlinders - Oplage 1 – 1984 - Ingelijst  kopen? Bied vanaf 750!
  • Paul Huf (1924-2002)
TypeFotografie

Een zéér grote ingelijste foto (100 x 120 cm) van Paul Huf met als thema ‘Vlinders’ (‘Butterflies’) uit 1984.
De foto komt uit het 'Dorint Hotel' in Den Haag (het "Paul Huf-hotel').  Dit luxe hotel is door Paul Huf ingericht met zijn foto's.
Op de foto staan ‘Indo-Australian Pieridae’ vlinders.

De foto is handgesigneerd in de rechterbenedenhoek.
In dit grote formaat (100 x 120 cm) is de foto slechts 1x afgedrukt! De oplage is 1.

De foto is in zeer goede staat. De lijst heeft lichte slijtplekjes.

PAUL HUF (1924-2002) maakte in 1984 een serie van 12 foto’s van opgezette vlinders van de afdeling Entomologie van het Zoölogisch Museum in Amsterdam. Deze 12 foto’s maakten deel uit van in totaal 108 foto’s, die door Paul Huf zijn uitgekozen voor het boek “My World – A Room with a View” uit 1999 (ISBN 9080482129). Dit boek werd uitgegeven ter gelegenheid van het 80-jarig bestaan der KLM en de 75e verjaardag van Paul Huf en om te herdenken dat Paul Huf 50 jaar opdrachten van de KLM heeft volgemaakt.

Deze 108 foto’maakten deel uit van een permanente Foto-tentoonstelling in het Dorint-Hotel in Den Haag/Scheveningen. Alle ruimtes en kamers van dit luxe hotel werden door Paul Huf igericht met zijn foto's. Ook deze foto is afkomstig uit het Dorint Hotel.

(Van deze foto zijn een gelimiteerd aantal afdrukken gemaakt in het kleine formaat 30 x 40 cm.).

Om een indruk te geven van de grootte van de foto, is bij de laatste foto een pak melk bij de foto geplaatst.

Kunstenaar: Paul (Eduard Bram) Huf (1924-2002).

Titel: ‘Indo-Australian Pieridae’.

Techniek: Cibachrome colour print. Deze wijze van afdrukken wordt gezien als de beste manier van foto’s afdrukken, waarbij de foto niet zal verkleuren of vervagen. De foto behoudt dus zijn mooie uitstraling.

Afmetingen:

-Lijst: 103 x 123 cm.

-Beeld: 100 x 120 cm.

Gesigneerd: Rechtsbeneden.
Ingelijst: Ingelijst in een goudkleurige/messingkleurige lijst.

Herkomst: Het Dorint Hotel in Den Haag/Scheveningen.

Conditie: De foto is in zeer goede staat. De lijst heeft lichte slijtplekjes.

-De ingelijste foto wordt binnen Nederland door ons gratis bezorgd op afspraak.

-De ingelijste foto kan desgewenst ook afgehaald worden (in Amsterdam).

Vanwege het formaat kan de foto niet opgestuurd worden.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 750,00
Starttijd:20-05-2014 om 16:34
Eindtijd:25-05-2014 om 16:34
luukpw
25 mei / 13:54
€ 750